Co z Tomem? Co z podcastem?

Kochani!

Dostaję od Was wiele e-maili i pytań o podcast. DZIĘKUJĘ za waszą pamięć i za wszystkie wiadomości, jesteście wspaniali!.

Przede wszystkim – przepraszam za przerwę. Niestety, przyznaję, że pandemia bardzo negatywnie wpłynęła na moją sytuację. Tak jak wiele osób prawie zostałam bez pracy i musiałam skupić się na ratowaniu ADVANS przed upadkiem. Z tego też powodu podcast miał przerwę i nowe epizody nie pojawiały się na stronie. Ponieważ Polski Z Grażyną był do tej pory projektem darmowym, nie byłam w stanie poświęcić mu niestety ani czasu, ani dodatkowych finansów (stąd rezygnacja ze strony hostingowej i brak epizodów na iTunes, za co z góry serdecznie Was przepraszam).

Każde wyzwanie i każda trudna sytuacja zmusza jednak do myślenia i prowokuje do podjęcia nowych (czasem trudnych) decyzji. Uwielbiam tworzyć ten podcast, a tym samym pomagać Wam w nauce polskiego. Uczenie poprzez humor i groteskę oraz tworzenie postaci, które zapadają w pamięć jest dla mnie wyjątkową przyjemnością. Żadna ze mnie aktorka, ale przyznam, że uwielbiam „grać” różne postaci i kreować najbardziej komiczne czy nieprzewidywalne scenariusze, które wywołują uśmiech na Waszych twarzach. Tym razem jednak ja potrzebuję Waszej pomocy, by podcast mógł dalej przetrwać.

Dalsze podcasty drugiego sezonu, począwszy od epizodu 71 (który już niedługo będzie dostępny) pojawią się wyłącznie na platformie Patreon.com. Nowe epizody, lekcje audio i wideo, mapki pamięciowe, ćwiczenia (i wiele innych językowych atrakcji) będą dostępne w formie trzech subskrypcji do wyboru (płatnych miesięcznie): Audio £5.00, Audio i Ćwiczenia £7.00, Audio, Wideo i Ćwiczenia £10.00. Mogę obiecać niespodzianki i spotkania LIVE.

UWAGA!!! Epizody 1-70, wraz z wszystkimi materiałami pozostaną BEZPŁATNE i będą dostępne zarówno na tej stronie oraz na stronie Patreon.com bez subskrypcji, w formie darmowych postów.

Ci, którzy mają ochotę dowiedzieć się co stanie się z Tomem i jak babcia Zosia planuje mu pomóc, zapraszam już wkrótce na Patreon! Jeśli chcesz otrzymać link do nowej strony w pierwszej kolejności (zanim jeszcze zaanonsuję ją tutaj publicznie), kliknij na KONTAKT w menu głównym, podaj swoje imię i nazwisko, a w treści wpisz: ‚PATREON’. Spośród nadesłanych wiadomości rozlosuję nagrodę – niespodziankę.

Dziękuję raz jeszcze wszystkim słuchaczom i już teraz cieszę się na nasze nowe spotkania!

Monika (aka Grażyna Mak).

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s